středa 13. února 2013

TZ - Pátá série přednáškového cyklu eClub se bude konat v nových prostorech


Praha, 13. 2. 2013 - Projekt eClub přichází s další novinkou – od 19. 2. 2013 se budou zájemci o přednášky z oblasti startupů a networkingu setkávat v nových prostorech Era svět na Jungmannově náměstí v Praze.

I v letošním roce pokračuje katedra kybernetiky ČVUT v Praze v pořádání stále populárnějšího cyklu přednášek „Entrepreneurs Club“ (eClub). V rámci společného projektu nadace ČVUT Media Lab a ICT aliance „Praktická akademie IT znalostí“ budou všechny přednáškové bloky eClubu online přenášeny do vybraných vysokých škol v ČR. Pro lepší komfort přednášejících
i posluchačů se organizátorům podařilo zajistit konání přednášek v novém prostoru Era svět na pražském Jungmannově náměstí.

Úvodní přednáškou zahájí pátou sérii přednáškového cyklu pan Karel Obluk, zakladatel
a ředitel společnosti AVG. Tématem přednášky bude nejen předání jeho zkušeností z oblasti podnikání a investování, ale také se s návštěvníky podělí o svůj pohled na důležitost vzdělání ve vztahu k vytváření technologických startupů.

Během přednáškové série budou moci návštěvníci eClubu opět vytvářet pracovní týmy a představit svůj podnikatelský projekt porotě, která rozhodne, zda právě jejich nápad získá stipendium na rozvoj. Vítězové páté série se potom mohou těšit i na speciální cenu, kterou je cesta do USA.

„Jsem rád, že se nám pro eClub podařilo sehnat reprezentativní prostor v centru Prahy, který má naprosto špičkové vybavení a zázemí.“ Říká zakladatel eClubu Honza Šedivý a dodává: „Je pro mne velkou osobní výzvou přiblížit zde mladým lidem problematiku zakládání startupů a probudit v nich podnikatelskou dravost. Proto jsem velmi rád, že můžeme už popáté přivítat přátele eClubu a velmi se těším, na nové nápady, se kterými naši posluchači přijdou. Velmi mnoho si taktéž slibuji od streamování do vybraných škol v regionech, neboť i tam můžeme pomoci začínajícím projektům a to je naším hlavním posláním.“

Více informací naleznete na stránce http://www.eclub.cvutmedialab.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat