úterý 15. února 2011

eClub - poslední informace před startem

v následujících bodech odpovídám na některé z dotazů, s kterými jsem se setkal v nedávných diskusích.
  • rozhodně rádi přivítáme i ty, kteří ještě nevědí na čem pracovat. Můžou se seznámit a vytvořit nový tým, nebo můžou jen poslouchat a soutěže se nezúčastnit. Doufáme, že přednášky budou natolik inspirativní, že sami přijdete s dobrými nápady na nové aplikace.
  • Protože všichni budeme nováčky, uděláme si seznamovací meeting abychom mohli navázat kontakt a začít spolupracovat.
  • Cílem eClubu je kooperovat, spolupracovat, pomáhat si navzájem. Přestože je v nás zakořeněná vzájemná nedůvěra ohledně zvěřejňování vlastních nápadů, možná je na čase zamyslet se nad tím, co s tím můžeme udělat.

Tady je seznam přednášek na první polovinu semestru. Všimněte si, že na našem šestém setkání si budou moci ti z vás, kteří již budou mít nějaký nápad,  vyzkoušet jeho prezentaci. Výhodou bude profesionální pomoc s jejím vyladěním.

  1. 16.2. Jan Sedivy, CVUT FEL - What is eClub, what will you learn, what can you get
  2. 23.2. Radovan Janecek, VP, Software Engineering at CA Technologies. Systinet case study, from one man startup to exit.
  3. 2.3. Petr Koubsky, IT Market Analyst, Supply isn't demand, project isn't product - how to turn an innocent passer-by into user and user into customer.
  4. 9.3. Ondrej Bartos, Credo Ventures - How to build a successful start up. How to win the competition for the best entrepreneurial idea, who and how are we going to select the winners.16.3. Lucie Havlíčková, Pesronal Development CZ, s.r.o. How to make a presentation (Presentation skills)
  5. 23.3. Projects presentation - first round (Max 10Min), Lucie Havlíčková  consulting

Žádné komentáře:

Okomentovat